Gërshërë për Krasitje të Pemëve, 680mm-920mm – Fieldmann

Gërshërët përdoren për krasitje të pemëve. Jane te lezivshme dhe mund te zgjaten sipas nevojes prej 680mm deri ne 920mm

25.90  cmimi per cope

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

Be the first to review “Gërshërë për Krasitje të Pemëve, 680mm-920mm – Fieldmann”

There are no reviews yet.