-22.30 

Kositëse për Bari, 1300W – Fieldmann

Kjo kositëse është projektuar për mirëmbajtjen e oborreve mesatare. Fuqia motorrike është 1300W dhe zona e rekomanduar për kositje është deri në 600m2.

81.90  59.60  çmimi për copë

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

Be the first to review “Kositëse për Bari, 1300W – Fieldmann”

There are no reviews yet.