Laminat 21/8mm Colosseum – Palermo CL1003

> Kodi: 2282

Laminat i prodhuar në Turqi nga kompania Peli Parke. Në çmim përfshihet laminati bashkë me anësore dhe folia për laminat.

8.90  çmimi për m²

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

Be the first to review “Laminat 21/8mm Colosseum – Palermo CL1003”

There are no reviews yet.