Laminat 32/10mm Wood Collection – Natural Oak W4201 me Fuge

> Kodi: 2264

Laminat i prodhuar në Turqi nga kompania Peli Parke. Në çmim përfshihet laminati bashkë me anësore dhe folia për laminat.

13.90  çmimi për m²

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

Be the first to review “Laminat 32/10mm Wood Collection – Natural Oak W4201 me Fuge”

There are no reviews yet.