Laminat 32/8mm Loft Collection – Copper Chestnut LF707 me Fugë

> Kodi: 2266

Laminat i prodhuar në Turqi nga kompania Peli Parke. Në çmim përfshihet laminati bashkë me anësore dhe folia për laminat.

11.90  çmimi për m²

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

Be the first to review “Laminat 32/8mm Loft Collection – Copper Chestnut LF707 me Fugë”

There are no reviews yet.