-13.20 

Prerese Elektrike e Barit, 550W – Fieldmann

Pajisje sherben per prerjen e barit. Ka fuqi 550W dhe pesha e saj e lehte e ben fantastike per bartje ne vende te ndryshme

55.20  42.00  cmimi per cope

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

Be the first to review “Prerese Elektrike e Barit, 550W – Fieldmann”

There are no reviews yet.