-10.40 

Prerese Elektrike e Barit me Kabllo, 350W – Fieldmann

Pajisje sherben per prerjen e barit. Ka fuqi 350W dhe pesha e saj e lehte e ben fantastike per bartje ne vende te ndryshme

51.90  41.50  cmimi per cope

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

Be the first to review “Prerese Elektrike e Barit me Kabllo, 350W – Fieldmann”

There are no reviews yet.