Sharr Elektrike për Prerjen e Gardhit, 550W – Fieldmann

Fuqia motorike, pesha e lehtë dhe çmimi i sharrës e bëjnë këtë pajisje perfekte për prerjen e gardhit.

78.40  çmimi për copë

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

Be the first to review “Sharr Elektrike për Prerjen e Gardhit, 550W – Fieldmann”

There are no reviews yet.