Fillestar “Angular” La Escandella

> > Kodi: 1541

Fillestar Angular i prodhuar në Spanjë nga fabrika La Escandella. Fillestari përdoret për fillimin dhe përfundimin e linjës kurrizore të çatisë. Fillestari Angular ka një estetikë tejet të bukur dhe siguron hidroizolim të plotë pa pasur nevojë të përdoret llaç.

33.00  çmimi për copë

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

Be the first to review “Fillestar “Angular” La Escandella”

There are no reviews yet.