Vegël Magnetike 67cm me Kapacitet 2.2Kg – BGS

Vegla ka magnet dhe përdoret për të tërhequr gjësende të ndryshme të metalit.

8.55  çmimi për copë

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

Be the first to review “Vegël Magnetike 67cm me Kapacitet 2.2Kg – BGS”

There are no reviews yet.