Nxehëse, 2000W – Sencor

Kodi: 2761

Nxehësja me 3 nivele të energjisë (750 – 1250 – 2000W), me prodhim të energjisë prej 2kW e bënë atë ideale që ta përdorni në ambiente me sipërfaqe të vogla. Nxehësja është e rregullueshme nga termostati i dhomës. Ka kontrollues automatik të temperaturës dhe mbrojtje nga mbinxehtësia.

32.85  çmimi për copë

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

Be the first to review “Nxehëse, 2000W – Sencor”

There are no reviews yet.