Radiator Elektrik i Mbushur me Vaj, 7 Brinjë, 1500W – Sencor

Kodi: 2764

Nxehësja me 3 nivele të nxehtësisë (600 – 900 – 1500W) operon në heshtje, që e bën atë ideale që ta përdorni në dhoma dhe ambiente që dëshironi. Ka funksion anti-freeze dhe mbrojtje nga mbinxehtësia.

69.00  çmimi për copë

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

Be the first to review “Radiator Elektrik i Mbushur me Vaj, 7 Brinjë, 1500W – Sencor”

There are no reviews yet.