Radiator Elektrik i Mbushur me Vaj, 11 Brinjë, 2300W – Sencor

Kodi: 2765

Nxehësja me 3 nivele të energjisë (1000 – 1300 – 2300W), e bën atë ideale që ta përdorni në dhoma dhe ambiente që dëshironi. Ka funksion anti-freeze dhe mbrojtje nga mbinxehtësia.

89.00  çmimi për copë

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

Be the first to review “Radiator Elektrik i Mbushur me Vaj, 11 Brinjë, 2300W – Sencor”

There are no reviews yet.