Tegolla – Kuqe, Gjelbër, Zezë

> Kodi: 1548

Tegolla kanadeze të cilësisë së lartë, e cila është e veshur në të dyja anët me një shtresë prej fibrash. Këto fibra bëjnë që produkti të jetë shumë stabil dhe i qëndrueshëm.

7.80  çmimi për m²

  • E Zezë
  • E Kuqe
  • E Gjelbër
Spastroje

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

Be the first to review “Tegolla – Kuqe, Gjelbër, Zezë”

There are no reviews yet.